Reflexní terapie cca 2 hod: 600 Kč

 

(cestovné v případě RT u vás doma: 5,- Kč/km)

Jedná se o diagnostiku z nohou, kde zjistím, jak je který orgán energeticky zablokován a podle toho se odvíjí další postup. To znamená, že se provede harmonizace orgánů v těle pomocí reflexních bodů. Mačkám je metodou Tuiny, která je oproti normální reflexce bezbolestná a příjemná. Poté zprůchodním meridiány v těle pomocí akupresury příslušných bodů a na závěr provedu masáž meridiánů procházejících na zádech pomocí metody masáží Rudolfa Breusse. Na tyto masáže používám přírodní olej od firmy Schupp a k harmonizaci páteře přírodní třezalkový olej z Brd.

 

Reflexní terapie bolavých zad cca 30minut: 300 Kč

 

Tato metoda spočívá hlavně ve zprůchodnění meridiánů kolem páteře, takže dojde k okamžité úlevě od bolesti. Provádím to pokud možno bezbolestně, žádné škubání hlavou atd.:-)) Potom následuje zjednodušená reflexní terapie na chodidlech, opět zaměřená k zprůchodnění energetických drah.

 

Dornova metoda cca 2 hod: 600 Kč

 

Tato metoda pracuje s pohybovým aparátem a pomáhá za aktivní spolupráce klienta navracet zpět na svove místo vychýlené klouby a obratle.Je to  manuální technika,která se nezabývá svaly, ale přímo posunutými kostmi nebo obratli. Nejprve dojde k vyšetření délky obou nohou. Následně se už začne pracovat na celém těle,to znamená kyčle ,kolena,hlezna,kostrč, páteř, a ramena.

 

Po domluvě možno:

 

Ošetření kompenzačním kyvadlem

 

Ošetření Shamballou 1024